Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 2034 komentarze

na chłopski rozum

prawi co wiec - Jestem liberałem. Staję w obronie podstawowych, niezbywalnych praw otrzymanych od Boga : Prawa do życia ,prawa do wolności , prawa do poszukiwania szczęścia.

Treść przeprosin .

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JKM przeprasza JF Libickiego

 

Senator Libicki po tym, gdy został skrytykowany przez internautów za treść żądanych przeprosin, skrócił wymagany tekst do słów:
.."chylę czoła przed heroicznym wysiłkiem niepełnosprawnych sportowców..",
które mają się znaleźć w przeprosinach.

Ja napisałbym takie przeprosiny.
"Przepraszam Senatora JF Libickiego, za moje zachowanie dnia....., kiedy to niesłusznie nazwałem go łajdakiem. Stało się tak , gdyż pomyliłem p.Libickiego z innym parlamentarzystą p. Plurą, który publicznie mi naubliżał, i został już za to przeze mnie podany do Sądu. Wychodząc naprzeciw innym oczekiwaniom p.JF Libickiego, niezwiązanym bezpośrednio z moim wzgledem Niego zachowaniem, oświadczam,że:
"chylę czoła przed heroicznym wysiłkiem niepełnosprawnych sportowców", uważając, że każdy trening sportowy, pomaga tym ludziom zarówno w rehabilitacji fizycznej, jak i psychicznej i jest lekarstwem na pokonywanie własnych ograniczen. Podtrzymuję nadto, że tzw. para-olimpiada osób "niepełnosprawnych" nie ma nic wspólnego z ideą Igrzysk Olimpijskich. Ideą tą jest bowiem zwycięstwo w zawodach w uczciwej rywalizacji, w myśl zasady citius, altius, fortius .Ponadto obowiązuje zasada równości (rozumiana, że każdy może startować w igrzyskach bez względu na płeć, pochodzenie społeczne, zawód, zamożność, wyznanie religijne, poglądy polityczne).Tzw Igrzyska para-limpijskie tych zasad nie spełniają.

KOMENTARZE

 • Poprawka.
  treść żądanych przeprosin wziąłem ze strony
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/682218,KorwinMikke-przeprosi-albo-spotkamy-sie-w-sadzie

  Być może to tylko skrót, bo na blogu Libickiego nie widzę żadnych zmian.
 • Koniec już z tym
  Pan Korwin już raz przeprosił i należy moim zdaniem temu już dać spokój jeżeli owy pan chce ugrać na tamtym wydarzeniu swój polityczny interes. Nie przyjmuje przeprosin a za to sam obraża treścią ewentualnych to należy o sprawie zapomnieć.
 • Ten JKM powinien przepraszać - i to wszystkich - za to że żyje.
  I miesza, rozwala, rozsadza, zohydza, idiotyzuje...
 • @Garindor 11:58:50
  JKM przepraszał nawet u Lisa..
 • @nikander 12:48:55
  JKM nie powinien przestawać póki żyw, żeby dawać szansę na ratunek od potencjalnego zidiocenia i zniewolenia umysłowego okłamywanych i mamionych bezkrytycznych ludzi ( mamionych przez polityczną klasę panów za pomocą pseudoedukacji i pseudomediów), którzy przedkładają poprawność polityczną ponad prawdę i emocje ponad rozum. Takimi cechami charakteryzuje się zniewieściały mężczyzna, albo rozchwiana emocjonalnie kobieta... czyli osoby kalekie umysłowo.

  Zapomnij na chwilę to co on mówi włącz myślenie i zastanów się na poważnie. Co to jest olimpiada, igrzyska olimpijskie - sięgnij do źródeł. Zastanów się nad słowem:
  PARAOLIMPIADA - w kontekście przedrostka PARA- (parabanki, paramilitarny, paranormalny, paranienormalny - przecież samo słowo PARA-OLIMPIADA jest obraźliwe)

  Następnie zrozum, że to są kalecy ludzie - każdy z nich jest mistrzem w swojej kategorii - jakie zezwierzęcone chore bydle może próbować stopniować ludzi, którzy pokonują bariery niepełnosprawności dzięki żelaznej sile woli i morderczej pracy nad sobą. Ja tego nie rozumiem...
  To jest jak "mam talent" w niemieckiej wersji The Freak Show - czyli program w którym podziwia się zmagania ludzi odstających od normy w negatywnym znaczeniu.
  To było jedno! A drugie.... NIE WOLNO TWORZYĆ RZECZYWISTOŚCI GORSZEJ DLA LUDZI SŁABSZYCH, BO SPOŁECZEŃSTWO SIĘ ROZPADNIE... nie można stworzyć giełdy papierów wartościowych dla półidiotów (przykład Amber Gold) i nie można stworzyć wojny dla ludzi nie potrafiących i nie mogących sprawnie walczyć, nie można stworzyć sklepu prowadzonego przez kogoś kto nie potrafi sprzedawać, bo zbankrutuje!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej